Kolej

PKP Łowcy Super Promo


PKP w ostatnich tygodniach uruchomiło usługę na stronie intercity.pl, która pozwala zakupić interesujący nas bilet i jego zakup w atrakcyjnej cenie. W ten sposób można zmniejszyć koszt podróży pociągami ekspresowymi o 67%.

Super Promo wystartowała 1 paździenika 2020 roku. Co godzinę zwiększa się liczba biletów oferowanych przez PKP. Zastąpiła dotychczasową Czwartkomanię.

Łowcy Super Promo wyszukuje bilety na pociągi ekspresowe, czyli na połączenia kategorii Express InterCity Premium (EIP), które obsługują pociągi Pendolino oaz Expess InterCity (EIC). Wyszukiwarka działa na 7 dni w przód. Znajduje się TUTAJ.

Ceny biletów na najpopularniejszych trasach zaczynają się od 49PLN. Siatka połączeń obejmuje największe miasta w Polsce oraz bardzo popularne ośrodki turystyczne: Kołobrzeg, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Warszawa, Świebodzin i inne.

Najważniejszą informacją będzie fakt, że ceny biletów w Super Promo łączą się z ulgami ustawowymi czyli np. studenci, uczniowie lub kombatanci mogą podróżować jeszcze taniej.


Inne sposoby na tanie podróżowanie z PKP Intercity

Osoby, które planują podróże z wyprzedzeniem, także mogą liczyć na atrakcyjne oferty. Super Promo to pula najtańszych biletów obowiązujących w pociągach ekspresowych – EIP oraz EIC. Natomiast oferta Promo, której sprzedaż rozpoczyna się automatycznie po wyczerpaniu limitu biletów Super Promo, pozwala korzystać z pociągów ekspresowych w cenie połączeń ekonomicznych, czyli nawet o 55% niższej od ceny bazowej.

Oferta „Wcześniej” obejmuje wszystkie kategorie pociągów i obowiązuje na dowolnie wybranych trasach. W ramach tej promocji bilety ze zniżką 30% można kupić w okresie od 30 do 21 dni przed odjazdem pociągu. Przy zakupie biletu w terminie od 20 do 14 dni przed wyjazdem można otrzymać zniżkę na poziomie 20%.  Natomiast zakupiony z wyprzedzeniem w terminie od 13 do 7 dni, bilet będzie tańszy o 10%. Oferta nie jest limitowana ilościowo, co oznacza, że tańsza pula biletów nie wyczerpuje się, a decyduje jedynie czas od zakupu do planowanej daty podróży.

PKP Intercity ma atrakcyjną ofertę dla rodzin. Podróżujący w grupie liczącej od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia, mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego. Dzięki tej ofercie wszyscy dorośli pasażerowie otrzymają 30-procentową zniżkę, a osoby posiadające ulgi ustawowe korzystają ze swoich indywidualnych uprawnień.


Tanie weekendy

Osoby, które planują odwiedzić kilka miast w trakcie jednego weekendu, mogą skorzystać z oferty umożliwiającej wielokrotne przejazdy po kraju w ramach jednego blankietu. Bilet weekendowy obowiązuje od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich kategorii pociągów PKP Intercity. Obowiązkowo do takich biletów trzeba pobrać miejscówki. Można to zrobić zarówno w kasie, jak i przez stronę intercity.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Treść jest chroniona !!