Myśli

15 najlepszych stron do rezerwacji hoteli


W przypadku jak stron do rezerwacji tanich lotów, nie brakuje także stron aby zarezerwować tani nocleg. Od meta wyszukiwarek (agregatorów), które kierują Ciebie na strony aż do stron OTA (online travel agencies – internetowych biur podróży).

Ale podczas wyszukiwania, wybór rezerwacji rezerwacji hoteli zależy od tego, jak często oferują one najlepszą ofertę na swoich stronach oraz jak wolisz przeglądać i filtrować wyniki wyszukiwania.


Najlepsze strony do rezerwacji hoteli do porównywania cen

W przypadku większości planowania podróży najlepszą ogólną strategią jest porównywanie cen z wielu źródeł, w tym z własnej strony internetowej hotelu, ponieważ czasami oferuje ona oferty , które nie są udostępniane witrynom stron trzecich, lub też oferuje takie same stawki jak witryna stron trzecich. Pomniejszając ofertę o irytujące opłaty za rezerwację.

Witryny z hotelami będą również oferować pakiety udogodnień i tym podobne, które nie są udostępniane witrynom stron trzecich.

Reasumując: niezależnie od tego, czy wyszukujesz za pomocą witryny hotelu z tej listy, czy te z własnej wyszukiwarki hoteli, zawsze warto sprawdzić rzeczywistą ofertę hotelu na jej stronie lub zadzwonić na jego linię rezerwacji. Warto się upewnić, że otrzymujesz najlepszą ofertę hotelową. Warto także sprawdzić zasady anulowania rezerwacji. Ponieważ najlepsza strona do rezerwacji hoteli to taka, która ma elastyczną politykę na wypadek zmiany planów podróży.

Poniżej znajduje się lista najlepszych witryn do wyszukiwania hoteli. Lista jest w kolejności alfabetycznej. Radzę się nią nie sugerować w inny sposób. Wszystkie wyszukiwarki wypadły dobrze w testach. Ceny na te same daty i miejsca docelowe były dość spójne.

Agoda

Serwis ten zaczynał jako strona do rezerwacji hoteli z naciskiem na Azję. I to da się zauważyć na stronie. Nieruchomości w Malezji, Tajlandii oraz innych wschodnich destynacjach zyskują wybitne nieruchomości.

Odkąd Agoda pojawiła się w Stanach Zjednoczonych, zapewnia wyszukiwanie hoteli, które odpowiada niektórym z najlepszych witryn hotelowych z tej listy.


Booking

Niewątpliwą zaletą tej wyszukiwarki jest różnorodność typów obiektów i mieszane wyniki wyszukiwania.

Booking.com to dobra wyszukiwarka dla szerokiego zakresu budżetów.

Wyszukiwarka ta zwraca zdecydowanie najbardziej eklektyczne wyniki wyszukiwania, ze zdrową mieszanką hoteli, hosteli, moteli, gościńców, pensjonatów, apartamentów i prywatnych pokoi. Zależy to tylko od nas czy jest to dobre czy nie. Mnogość filtrów pozwala nam na filtrowanie pokazywanych wyników. Jak dla mnie jest to najlepsza wyszukiwarka noclegów. Ale jest to moje prywatne zdanie.

Wyszukiwarka na Booking wyświetla całkowity koszt pobytu z góry (bez podatków), co jest pomocne przy porównywaniu tanich stawek hotelowych. Możliwość zobaczenia kosztów noclegu pomaga szybko określić nam, czy noclegi mieszczą się w Twoim budżecie.

Opcje filtrowania są obszerne, począwszy od ceny, zasad anulowania rezerwacji, konkretnej dzielnicy dla danego miasta, bliskość dworców, atrakcji w pobliżu noclegów, serwowanych posiłków, udogodnień, dostępności pokoi oraz wielu, wielu innych. Dzięki tej funkcji filtrowania będziesz w stanie znaleźć dokładnie takie zakwaterowanie, jakiego szukasz.


BookingBuddy

BookingBuddy to serwis pozwalający porównywać ceny kwater wakacyjnych i hoteli w tym samym okresie czasu. Dzięki temu mamy wgląd, która oferta jest najlepsza w miejscu docelowym. Porównuje wiele stron rezerwacji hotelowych jednym kliknięciem z wielu wyszukiwarek bez konieczności przeprowadzania wielu różnych wyszukiwań. Możemy zapisać się na powiadomienie o spadku cen. Jeśli nie spieszy się nam z rezerwacją, można się zapisać w celu otrzymania powiadomienia. Wtedy można trafić super okazję dzięki temu serwisowi.

Podobnie jak inne strony, BookingBuddy pobiera i wyświetla najlepsze oferty z różnych stron rezerwacyjnych (Trivago, Agoda, Opodo, Booking) oraz OTA na własnej stronie wyników wyszukiwania.

Pozwala również bezpośrednio porównywać całe strony wyników wyszukiwania w wielu zastosowaniach, umożliwiając im przełączanie się z poziomu nawigacji po lewej stronie aplikacji.


Expedia

Na Expedia z łatwością znajdziesz to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Bez kłopotu możesz porównywać ceny z witryną rezerwacji hoteli spoza rodziny Expedia Inc. (Expedia, Orbitz, Travelocity).

Wyniki wyszukiwania są dobre ale bywa, że ceny oferowane przez hotele bywają czasem lepsze. Dla osób, które rejestrują się pierwszy raz, oferowane jest 15% zniżki. Do tego można zgarnąć cash back w wysokości od 1 do 7%. Wyszukiwarka ma możliwość dodania do noclegu biletu lotniczego lub wynajmu samochodu.


Google

Hotwire

Hotwire to jedna z najlepszych stron do rezerwacji hoteli z ofertami last minute i tzw. „gorącymi ofertami”, które ukrywają nazwę hotelu, w celu zapewnienia lepszej ceny. Hotwire to świetna opcja, jeśli nie masz nic przeciwko ostatecznej rezerwacji z ograniczonymi szczegółami.

Informacje o hotelach na Hotwire zawierają tak wiele szczegółowych informacji o obiektach, jak również dość wąski promień lokalizacji, że czasem można zorientować się, w którym hotelu zostanie dokonana rezerwacja.

Hotwire współpracuje również z niezawodnymi globalnymi markami hotelowymi takimi jak Kimpton i Hyatt, dzięki czemu możesz mieć większą pewność, że twój nocleg nie zostanie zarezerwowany w ruinie gdzieś na końcu świata.

Wadą Hotwire jak większości tego typu serwisów jest ich wsparcie klienta działające 24/7. W razie jakichkolwiek problemów okazuje się ono nieprzydatne.


Hotels
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Treść jest chroniona !!